Hoşgeldiniz...
Abone Hizmetleri : 0545 651 21 76

Hakkımızda

Nisanur Dergisi

“Kur’an eksenli, sünnet bilinçli bir aile” sloganıyla yola çıkan Nisanur Dergisi 15 Aralık 2011 yılında yayın hayatına başladı. 

Nisanur Dergisi’nin amacı; kadını evvela birey olarak ele alıp onu özüyle buluşturabilmek… Onu ‘eş’ ve ‘anne’ sıfatlarına layıkıyla hazırlayabilmek… Bununla beraber toplumun temel yapı taşı olan aile ve onun ana bireyi olan anneye ışık tutabilmektir.

Nisanur; kadına kaybettiği değeri kendi dili ve eliyle buldurma, onu asli görevi olan anneliğe en güzel şekilde hazırlama ve kadına dair her ne varsa İslam perspektifi ve sünnet bilinciyle ele alarak, bir kadın ve anne olarak eğitim ve gelişiminde aktif rol oynamayı gaye edinen bir dergi…

Yazar kadrosunun tamamı hanımlardan oluşan; aynı şekilde yazıların derlenmesi, toplanması, tashih edilmesi, resim seçimi ve tasarımı dâhil tümüyle hanımların eseri olan “Ailemizin Dergisi” Nisanur, İstanbul merkezli yayın yapıp her ayın 15’inde Türkiye ve Avrupa’da seçkin bayilerde okurlarıyla buluşuyor.

Artık evde, tarlada, otobüste kısacası her yerde ister cepten, ister tabletten isterse masaüstü bilgisayardan Nisanur Dergisi yayınlarına rahatça ulaşılabileceksiniz

Dogrumedya.com sitesine abone olan herkes Nisanur Dergisi’ni daha matbaaya gitmeden okuyabilme ayrıcalığını yaşayacak.

İletişim Bilgilerimiz

Gsm : 0545 651 21 76
Tel : 0212 562 60 06
Fax : 0212 562 60 16
Email : nisanur@nisanurdergisi.com
Yetkili : A. Baki Bal
Göztepe Mah. Mahmutbey Cad. İstoç Oto Ticaret Merkezi 3. Cad. N Blok No: 6/103 BAĞCILAR / İSTANBUL